Trendy manicure na wiosnę – Color Blocking!

przez środa, Kwiecień 19, 2017

Color Blocking to połączenie kolorów, które pozornie w ogóle do siebie nie pasują – barw kontrastowych, przeważnie mocno nasyconych. Ten soczysty, kolorowy kontrast staje się widoczny dzięki aktualnie eksploatowanej w modzie geometrii, ponieważ to właśnie wzory geometryczne wydobywają z niego najwięcej uroku. Color Blocking to trend dla kobiet odważnych, energicznych, uzależnionych od mody, a przede wszystkim od kolorów. Odważne łączenia kontrastowych barw wydają się idealnym sposobem na ostateczne pożegnanie zimowej nostalgii. Wychodzimy z szarości i „ciężkich” tonów kolorystycznych. Wiosenne klimaty rozbudzają mocne kolory, a chęć nasycenia się nimi daje wspaniałe podwaliny Color Blockingu. Obecnie panujący trend zachęca do wyraźnego wyrażania siebie przez bardzo żywe, ręcz szokujące połączenia barw. Te pozwalają odzwierciedlić siłę kobiecego charakteru, przy jednoczesnej frywolności w nieoczekiwanych zestawieniach. 

Podczas jednego z odcinków SemiTV Joanna Janicka-Darol (Semilac New Trend Manager) i Paulina Piątek (Semilac PR Manager) przeglądały światowe trendy w modzie i manicure. Zapoznały Was z trendem color blocking, a także pokazały jakie kolory będą must have wiosną:

W zeszłym roku promowaliśmy stylizację manicure, którą nazwaliśmy monochrom:

https://www.instagram.com/p/BMTvSPpjoBo/?taken-by=semilac

https://www.instagram.com/p/BPr6diuDVht/?taken-by=semilac

https://www.instagram.com/p/BMj4iHtDKJD/?taken-by=semilac

W tej chwili jest to bardzo popularna metoda zdobienia paznokci. W opozycji do Monochrom-u, który polegał na wykorzystaniu jednego koloru i przedstawienia go w różnych odcieniach, w tym roku lansujemy Color Blocking, który w modzie jest trendem numer 1 w roku 2017.

Propozycje manicure:

https://www.instagram.com/p/BRaffEDDCvZ/?taken-by=akademia.semilac

https://www.instagram.com/p/BSvjuRRhc_P/?taken-by=semilac

https://www.instagram.com/p/BSd0pJVBspt/?taken-by=semilac

https://www.instagram.com/p/BSrVo_BhNEP/?taken-by=semilac

O Color Blockingu czyli łączeniu kontrastów można przeczytać również tutaj:

Color Blocking z kolorami Flavours- zmaluj sobie wiosnę na paznokciach!

 

 

Nikt jeszcze nie skomentował.

Co o tym myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *