Semilac SPA for Men

przez czwartek, Czerwiec 1, 2017

Semilac SPA for MEN to pierwsza tak kompleksowa linia do regeneracji i pielęgnacji paznokci stworzona z myślą o mężczyznach. Zestaw składa się z pięciu preparatów, z których każdy charakteryzuje się innymi, rewolucyjnymi właściwościami – od wybielenia płytki poprzez odtruwanie, odżywienie i umocnienie męskiej płytki. To produkty, po które chętnie sięgną również panowie, którzy do tej pory obawiali się zabiegów pielęgnacyjnych. Paznokcie po zastosowaniu kuracji Semilac SPA for men wyglądają niezwykle naturalnie.

Zestaw składa się z pięciu preparatów, z których każdy charakteryzuje się innymi, rewolucyjnymi właściwościami – od wybielenia płytki poprzez jej odtruwanie, odżywienie i umocnienie. Ich formuły zostały opracowane tak, aby odpowiednio zregenerować męską płytkę paznokcia.

⦁    Semilac SPA For Men Nail Whitening 752 – skutecznie neutralizuje wszelkie przebarwienia występujące na płytce paznokcia.
⦁    Semilac Spa Medina Ritual 753 – odtruwa, wybiela, rewitalizuje. Dodatkowo stymuluje tworzenie się elastyny, kolagenu i keratyny.
⦁    Semilac SPA For Men Bamboo Nail Strengthener 751 –  eliminuje kruchość, łamliwość i rozdwajanie paznokci.
⦁    Semilac SPA For Men Nail Hardener 750 – utwardza delikatne, słabe i łamliwe paznokcie.

⦁    Semilac Spa Roma Affection 754 – kompleksowo regeneruje paznokcie i skórki.

 

Cała linia Semilac SPA for men będzie dostępna u naszych dystrybutorów oraz  na www.semilac.pl

 

0
No tags 0 Komentarzy 0

Nikt jeszcze nie skomentował.

Co o tym myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

wypełnij aby zweryfikować że jesteś człowiekiem :)