Semilac SPA for Men

przez poniedziałek, Lipiec 3, 2017

SEMILAC SPA FOR MEN +10 do męskiej atrakcyjności!

Zadbane dłonie i paznokcie to najlepsza wizytówka – nie tylko kobiet! Z przeprowadzonych badań wynika, że nawet elegancko ubrany mężczyzna traci na swojej atrakcyjności, jeśli jego dłonie nie są wypielęgnowane. 74% ankietowanych kobiet nie może się mylić – Panowie, pielęgnacja Waszych rąk jest ważna! Pomyślmy tylko, w ilu sytuacjach kierujemy na nie nasz wzrok. Rozmowa kwalifikacyjna, przywitanie, randka… Ba! Pierwsza wymiana spojrzeń z kobietą życia… A później – zaręczyny, ślub. Patrzymy sobie na ręce naprawdę często. Aż 56% kobiet biorących udział w badaniach przyznało, że poznając mężczyznę zwraca uwagę na jego dłonie. Drogie Panie, dałyście wystarczająco do zrozumienia, co jest dla Was ważne! Kolejny krok należy do mężczyzn!

Jeśli chcecie mieć pewność, że kompleksowo zadbacie o swój perfekcyjny wygląd – sięgnijcie po wyjątkowy zestaw Semilac Spa For Men. To pierwsza tak idealnie skompilowana linia do regeneracji i pielęgnacji paznokci, której innowacyjność i najwyższa jakość spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Panów. I kobiet zerkających na ich dłonie. Wypielęgnowane ręce to dopełnienie dopracowanego wyglądu – osiągnij go dzięki 5 produktom Semilac Spa For Men.

Zerknijmy na zdjęcia PRZED i PO zastosowaniu Semilac Spa For Men. Które dłonie będą lepszą wizytówką zadbanego mężczyzny? Tak – to jest pytanie tendencyjne!

  

Przyznacie, że różnica jest spora! Panowie, spójrzcie teraz na swoje dłonie. Czy są one zadbane? Jak przez ich pryzmat oceni Waszą atrakcyjność kobieta, na której Wam zależy? Niech wytłumaczeniem nie będzie na przykład praca! Jeśli podczas jej wykonywania macie styczność z substancjami lub urządzeniami, które mogą negatywnie wpływać na stan Waszych dłoni – tym bardziej powinniście zadbać o odpowiednią ich regenerację i pielęgnację!

Wszystko jest w Waszych rękach. Zadbajcie o nie z Semilac Spa For Men.

Produkty z linii SPA:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Semilac SPA For Men Nail Whitening 752 – preparat rozjaśniający do męskich paznokci, który skutecznie neutralizuje wszelkie przebarwienia  – pomoże wyeliminować problem żółknięcia oraz uczyni płytkę przyjemnie satynową.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Semilac Spa Roma Affection 754 – Preparat bogaty w składniki, które regenerują i nawilżają – witaminę E, olejek JOJOBA oraz wyciąg z kwiatu japońskiej wiśni. To produkt, który wspomoże kompleksową regenerację, zapewniając cienkim, miękkim i kruchym paznokciom zdrowy i nawilżony wygląd.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Semilac Spa Medina Ritual 753 – lakier na bazie wody, nazywany czystą „bio-energią dla paznokci. Formuła wzbogacona o ekstrakty odżywcze – wyciąg z cytryny oraz ekstrakt z malachitu, który jest źródłem miedzi. Medina Ritual rozjaśnia i wspiera procesy odbudowy płytki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Semilac SPA For Men Nail Strengthener 751 – silna odżywka do męskich paznokci, która pomoże wyeliminować ich kruchość, łamliwość i rozdwajanie. Preparat Semilac działa na zasadzie cementu – dzięki niemu odbudowany paznokieć otrzyma warstwę ochronną i będzie solidnie wzmocniony.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Semilac SPA For Men Nail Hardener 750 – mocny utwardzacz stworzony z myślą o delikatnych, słabych i łamliwych męskich paznokciach. Wyjątkowa formuła wzbogacona o składniki wzmacniające i utwardzające pomoże uniknąć problemów charakterystycznych dla osłabionych i zniszczonych paznokci. Zapomnij o kruszeniu, wysuszeniu i pękaniu!

 

 

 

 

 

 

 

Nikt jeszcze nie skomentował.

Co o tym myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *