Semilac na Blog Conference Poznań

przez środa, Maj 31, 2017

Blog Conference Poznań to jeden z największych eventów dla blogerów odbywający się w sercu Wielkopolski. Blogerzy mają doskonałą okazję spotkać się ze sobą, wysłuchać ciekawych prelekcji, wziąć udział w warsztatach. Nasza marka aktywnie działa z influencerami, więc nie mogło nas zabraknąć na tym evencie.

W sobotę 27 maja byliśmy partnerem warsztatu, który prowadziła współpracująca z nami blogerka, Elwira Rogoda, na temat tego jak atrakcyjnie prezentować produkty na zdjęciach i video. Uczestnicy warsztatu mogli wziąć udział w specjalnie przygotowanym przez nas konkursie i wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce! Zadanie polegało na tym, aby w ciekawy i kreatywny sposób wykonać aranżację z różnymi produktami Semilac i dodatkami. Nagrodą główną był zestaw startowy Semilac. Prace okazały się bardzo ciekawe: Zobaczcie sami zgłoszenia konkursowe :  https://www.instagram.com/explore/tags/bcpsemilac/

Dodatkowo zorganizowaliśmy specjalną strefę do której zapraszaliśmy wszystkie miłośniczki i miłośników kolorów. Przygotowaliśmy konkurs polegający na wymalowaniu wiosenno-letniej stylizacji na tipsie! Dziewczyny bardzo chętnie oddały się temu kreatywnemu zajęciu, poznawały nasze kolory, pędzelki i wzajemnie się inspirowały. Była to wspaniała okazja do porozmawiania o trendach i kolorach. Na naszej strefie nie brakło też panów i dzieci – jednym słowem kolory łączą. Najciekawsze zdobienia nagrodziliśmy kolorami z najnowszej kolekcji SemiBeats by Margaret. Blog Conference Poznań był dla nas świetnie spędzonym czasem. Mamy nadzieję że za rok będzie równie kolorowo!

Nikt jeszcze nie skomentował.

Co o tym myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *