Semilac Matt Lips 💋

przez wtorek, Marzec 20, 2018

Mamy to! Najpiękniejsze i najbardziej popularne  kolory lakierów hybrydowych odwzorowaliśmy w pomadkach Semilac! Tak, tak – teraz już Semilac będziecie mogły nosić nie tylko na paznokciach, ale także na ustach!

Semilac od zawsze koncentruje się na kobietach i ich potrzebach. Nasze wysokiej jakości produkty mają dodawać im pewności siebie oraz uwalniać ich potencjał do działania. Dodatkowo nieustannie realizujemy projekty, które pozwalają nam rozwijać skrzydła. W obliczu stale rosnącego rynku kosmetyków kolorowych, poszerzenie portfolio o produkty z tej kategorii jest zrozumiałym i racjonalnym posunięciem.

Pomadki matowe Semilac Matt Lips to pierwszy produkt z tej kategorii, w kolejnych miesiącach planujemy kolejne, rewolucyjne premiery.  Nasze pomadki wyróżnia nie tylko unikatowa paleta – będą one dostępne w 20 nasyconych kolorach, odpowiadających najpopularniejszym odcieniom lakierów hybrydowych. Pomadki matowe Semilac Matt Lips to również gwarancja niezwykłej trwałości. Welurowy, matowy efekt na ustach utrzyma niewiarygodnie długo – i nadal będzie wyglądał, jak świeżo nałożony! Marzysz o modnym color matchingu? Przekonaj się o tym… na własnych ustach 💋

Nasze pomadki pokochały także influencerki <3

 

Nikt jeszcze nie skomentował.

Co o tym myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *