Romantyczne wzory przy użyciu najmodniejszego koloru

przez wtorek, Grudzień 8, 2015
Hit sezonu! Nasycony odcień granatowego kobaltu to jeden z najmodniejszych kolorów tej zimy. Dotychczas zdobywał poklask na wybiegach światowej sławy projektantów, a teraz lśni także na paznokciach. Warto zestawić go z
kontrastowymi barwami i białymi wzorami. Zaproponowany manicure sprawdzi się świetnie zarówno na co dzień, jak i podczas karnawałowej zabawy – w każdej sytuacji uczyni z Ciebie gwiazdę.
1. Zdezynfekuj dłonie oraz paznokcie. Przygotuj odpowiednio płytkę paznokcia, opiłowując ją w ulubiony kształt. Używając bloczka polerskiego należy zmatowić płytkę, a następnie do jej odtłuszczenia użyć preparatu Nail Cleaner.
2. Nałóż cienką warstwę lakieru hybrydowego Semilac Base na wszystkie paznokcie. Utwardź manicure w lampie. Następnie nałóż 2 cienkie warstwy koloru Semilac 087 Glitter Indigo. Pamiętaj o zabezpieczeniu wolnego brzegu. Każdą warstwę utwardź w lampie.
3. Następnie nałóż Top Mat, który nada matowe wykończenie. Utwardź warstwę topu w lampie.
4.Wzorując się na zdjęciu – na części paznokcia nałóż Top No Wipe, który nie wymaga zmywania warstwy dyspersyjnej, następnie utrwal manicure w lampie.
5. Używając pędzelka do zdobień i koloru Semilac 001 Strong White wykonaj motyw kwiatowy, inspirując się stylizacją ze zdjęcia. Pamiętaj o utwardzeniu go w lampie.

Nikt jeszcze nie skomentował.

Co o tym myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *