Purple Mania – Semilac by Influencers

przez czwartek, Luty 2, 2017

„Semilac by Influencers” to trzy wyjątkowe kolekcje lakierów hybrydowych, stworzone przez utalentowane dziewczyny, które swoją popularność zdobywały w Internecie i które od kilku lat związane są z naszą marką. Karolina Gołębiewska – autorka vloga Stylizacje, Joanna Ferdynus-Gołuszko, znana w sieci jako Maxineczka oraz piosenkarka Honorata Skarbek z myślą o wszystkich miłośniczkach pięknych paznokci wybrały kolory i połączyły je w limitowane, autorskie kolekcje.

Semilac współpracuje z wieloma znanymi blogerkami, vlogerkami i artystkami. Wszystkie cenimy za ich działalność i wkład w rozwój marki. Maxineczka jest jedną z najdłużej współpracujących z nami influencerek – postanowiliśmy to uczcić. Autorska kolekcja kolorów to nasz kolejny, wspólny projekt. Maxineczka najlepiej wie, jakich kolorów poszukują jej fanki, dlatego nie mogliśmy pozostać obojętni na te głosy.

 

Purple Mania to kolekcja unikatowych fioletów i róży, w jej skład wchodzą kolory:

501 Amazing Amethyst – wyraźnie błyszcząca, fuksjowa drobina zatopiona w eleganckiej kombinacji ciemnej magenty i fioletu. Krycie koloru: pół – transparentne.
502 Peculiar Plum – głęboki odcień ciemnego różu o wyraźnie wrzosowej tonacji. Krycie koloru – pełne.
503 Diamond Dust – mocno błyszcząca, diamentowa drobina na tle subtelnej, transparentnej bieli. Krycie koloru: pół – transparentne.
504 Magenta Mood – bardzo elegancki, głęboki odcień melanżu nasyconej fuksji i fioletu. Krycie koloru – pełne.
505 Audacious Orchid – klasyczny, głęboki fiolet z bardzo dużą ilością maleńkiej drobinki w kolorze czerwieni i delikatnego różu. Krycie koloru – pełne.

Przedstawiamy kilka stylizacji z wykorzystaniem kolekcji Purple Mania

Nikt jeszcze nie skomentował.

Co o tym myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *