Pokazy Semilac w Opolu i Wrocławiu

przez wtorek, Czerwiec 13, 2017

Kolejny wspaniały weekend z Wami za nami! Tym razem zespół Semilac gościł w klimatycznym Wrocławiu i urokliwym Opolu.

Podczas dwóch dni udało nam się spotkać z prawie tysiącem Semi Girls. To godziny rozmów, setki szczerych uśmiechów, miliony barwnych inspiracji i momentów! Dziękujemy za wszystkie z nich – to dla nas najlepsza motywacja do działania i tworzenia!

W trakcie pokazów instruktorzy Akademii Semilac malowali na paznokciach i tipsach prawdziwe dzieła sztuki. Na dobry początek na scenie pojawiła się Magdalena Tym, która zdradzała tajniki manicure hybrydowego i stylizacji żelowej, ubierając szkolenie w sporą porcję humoru. Panie były zachwycone nie tylko jej wyszukanymi stylizacjami– słowny sparing, w którym uczestniczył także Rafał Maślak był wielokrotnie oklaskiwany i przerywany salwami śmiechu.

Po stosownej rozgrzewce swoim talentem i umiejętnościami dzieliła się Lora Sheiderova. Jej precyzja w wykonywaniu modnego ombre, zdobień Eko Art czy letnich motywów wprawiła uczestniczki pokazu w osłupienie. Prawdziwy szał robiło jednak bajeczne zdobienie na czasie – czyli Smerfetka! Jesteśmy pewni, że po pokazach niejedna mama lub fanka barwnych postaci z bajek zdecyduje się na taki manicure!

Pokaz zamykały zaskakujące zdobienia Krzysztofa Świrskiego. Męski pierwiastek wniósł do stylizacji odrobinę świeżości, zamkniętej w soczystym kiwi zmalowanym na tipsie. Inna propozycja naszego rodzynka przeniosła Panie w świat królującego na wybiegach Color Blockingu. Dodatkowo instruktor pokazał Paniom, jak w nietuzinkowy sposób wykorzystać naszą sondę. Uczestniczki były zachwycone!

Wiedząc, że nie samymi paznokciami ludzie żyją – spotkanie okraszone zostało licznymi konkursami, podczas których Panie wykazywały się wiedzą z zakresu wykonywania stylizacji oraz chwaliły się kreatywnością. Prezenty, wśród których znalazły się między innymi zestawy startowe Semilac, czy najmodniejsze kolory lakierów hybrydowych stanowiły miłe dopełnienie eventu. Jakby tego było mało – podczas przerw można było skosztować wysmakowanych przekąsek.

Łakomym kąskiem był również Rafał Maślak, często proszony przez uczestniczki pokazów o autografy i zdjęcia. Jego dobrze skrojony garnitur w połączeniu z zadbanymi dzięki Semilac SPA For Men dłońmi onieśmielał kobiety, które w jego obecności zalewały się lekkim rumieńcem. Na szczęście dobry żart zawsze rozładowywał napięcie 🙂

Wrocław, Opole – dziękujemy za tak ciepłe przyjęcie! Obiecujemy wracać do Was z kolorowymi inspiracjami tuż po wakacjach! Jeśli nie mogliście uczestniczyć w ostatnich wydarzeniach – zobaczcie zdjęcia z ostatnich pokazów Semilac!

Opole

Wrocław

Relacja video, już wkrótce pojawi się na naszym kanale YT 😉

https://www.youtube.com/channel/UC9jygt9jFzUs5svJ0kj1nFg

Nikt jeszcze nie skomentował.

Co o tym myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *