Pokazy Semilac – Kraków oraz Katowice

przez poniedziałek, Luty 13, 2017

Pokazy Semilac to wydarzenie, które energetyzuje wszystkie miłośniczki pięknych paznokci! Co znajdziecie na pokazie? Świetny warsztat dotyczący aplikacji lakierów hybrydowych i zdobień, setki fanek Semilaca – wymienicie się doświadczeniami i podpowiecie nam na co czekacie, rady ekspertów, ekstra set gadżetów, gwiazdy i świetni prowadzący, konkursy z nagrodami, pyszna kawusia i coś do niej… 🙂  Jest to cykliczny event, odbywający się w całej Polsce. Tutaj znajdziecie listę miast, które odwiedzimy jeszcze w pierwszym półroczu 2017 roku – http://akademiasemilac.pl/produkt/pokazy-8 W miniony weekend odwiedziliśmy Kraków (11.02) oraz Katowice (12.02). Pokazy w Krakowie oraz Katowicach rozpoczęły się od tanecznego akcentu nawiązującego do najnowszej kolekcji DanceFlow.

Następnie miejsce miała prelekcja managera ds. nowych trendów – Joanny Janickiej. Tutaj istotne były nowości produktowe Semilac oraz trendy w stylizacji paznokci na 2017 rok.

Pierwszy panel prowadziła instruktorka – Magdalena Tym, która pokazała jak wykonać inspirujące stylizacje krok po kroku, przedstawiła metody przedłużania paznokci na formie oraz przybliżyła uczestniczkom pokazu napigmentowane żele do zdobień – SemiArt.

Następnie miejsce miała przerwa, gdzie można było zrobić sobie zdjęcie z Rafałem Maślakiem, zjeść przekąskę czy napić się przepysznej kawy 🙂

Przez cały pokaz była również możliwość zakupu wszystkich produktów z naszego asortymentu

Drugi panel prowadziła instruktorka – Lora Sheiderova, która pokazała jak wykonać inspirujące stylizacje krok po kroku dla nieco zaawansowanych stylistek, nauczyła wszystkie obecne miłośniczki pięknych paznokci jak łączyć i mieszać ze sobą kolory oraz zmalowała zdobienia typu Pop Art.

W trakcie paneli intruktorek odbywały się również konkursy z nagrodami

Pokaz trwał od godziny 10:00 do godziny 16:00.

Relacja z pokazu w Krakowie:

Relacja z pokazu w Katowicach

Nikt jeszcze nie skomentował.

Co o tym myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *