Pokaz Semilac w Poznaniu

przez czwartek, Grudzień 22, 2016

Cóż to była za niedziela – 11 grudnia! 500 pań przybyło do hotelu Andersia w Poznaniu. Pokaz podsumował cały rok 2016 – rok, w którym odwiedziliśmy 16 miast, zaprezentowaliśmy nowości i liczne premiery.
Podczas tegorocznego cyklu pokazów wręczyliśmy 7000 upominków powitalnych, instruktorki wykonały prawie 200 zdobień i przejechaliśmy prawie 6000 km. Za organizacją pokazów stoi cały sztab ludzi, który dba o każdy szczegół wydarzenia.

Pokaz w Poznaniu miał wyjątkowy charakter – odbyła się premiera najnowszych kolekcji Semilac by Influencers – to trzy wyjątkowe, limitowane kolekcje lakierów hybrydowych. Stworzone przez utalentowane dziewczyny, które swoją popularność zdobywały w Internecie i które od dłuższego czasu związane są z naszą marką. Karolina Gołębiewska – autorka vloga Stylizacje, Joanna Ferdynus-Gołuszko, znana w sieci jako Maxineczka oraz piosenkarka Honorata Skarbek.

Pokaz uświetnił koncert Agnes Violin – to utalentowana skrzypaczka, prekursor oraz twórca spektakularnych widowisk muzycznych gdzie główną role grają jej autorskie diamentowe skrzypce elektryczne. Idąc z „duchem czasu” postawiła na fuzję swych klasycznych umiejętności gry na instrumencie z najnowszymi światowymi trendami kreowania artystycznych doznań.

Agnes zaczarowała panie pięknymi dźwiękami, za to nasze instruktorki wykonały piękne, świąteczne i sylwestrowe zdobienia. Swój debiut miała również Lora Sheiderova – stylistka z Ukrainy, która rozpoczęła współpracę z Akademią Semilac – wkrótce pojawi się oferta szkoleń prowadzonych przez Lorę – zdradzamy – będą nowości 😉

 

Już dziś planujemy trasę Pokazów Semilac 2017 – daj nam znać, w którym mieście możemy się spotkać:
https://www.facebook.com/events/1064921416967328/

 

Kilka zdjęć oraz krótki filmik, które przypomną miłe chwile 😉

Nikt jeszcze nie skomentował.

Co o tym myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *