Pokaz Semilac w Poznaniu – wielkie święto Nail Art’u

przez czwartek, Grudzień 21, 2017

10 grudnia spotkaliśmy się z ponad tysiącem pań na pokazie Semilac w Sali Ziemi w Poznaniu! Było to największe do tej pory spotkanie fanek marki Semilac! Towarzyszyła nam cudowna, już świąteczna atmosfera!

Pokaz rozpoczął Rafał Maślak przywitaniem pań, po czym zaprezentowano trendy na nadchodzący sezon karnawałowy! Będzie się działo jednym słowem! Brokaty, błyskotki to to, co będzie na czasie! Zdobienia w najmodniejszych trendach zaprezentowały nasze instruktorki z Akademii Semilac – Lora Sheiderova, Agnieszka Ściepura oraz Magdalena Wyrwa. Występy były przerywane licznymi konkursami, podczas których nasi goście mogli wykazać się wiedzą o produktach i kolorach Semilac.

Po części instruktorek sceną zawładnęła Margaret, która zaśpiewała swoje największe przeboje, które zawsze królują na listach  muzycznych i stają się radiowymi hitami nr 1! Po występie nasi goście mieli czas, aby porozmawiać z naszą ambasadorką oraz zdobyć autograf.

Pokaz był także przedpremierą kolekcji Legendary Six – stworzoną przez naszą ambasadorkę – Margaret. Ta kolekcja to klasyczna elegancja, która zawsze brzmi dobrze! I to właśnie w nią ubrane są barwy z nowej kolekcji Semilac Legendary Six by Margaret! Kolory zaproponowane przez naszą ambasadorkę sprawdzą się na czerwonym dywanie, eleganckim przyjęciu i … w każdym innym miejscu, w którym zechcesz lśnić w stylu Glamour!

 

Rok 2017 zakończyliśmy z przytupem, otrzymaliśmy od Was potężny zastrzyk energii i jesteśmy gotowi na kolejne wielkie wyzwania w 2018r.! Bądźcie z nami na bieżąco, będzie się działo!

 

Fotorelacja

Nikt jeszcze nie skomentował.

Co o tym myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *