Margaret ambasadorką marki Semilac

przez piątek, Kwiecień 14, 2017

💗Z radością informujemy, że do grona fanów jakości i diamentowej trwałości produktów Semilac dołączyła właśnie Margaret! 💗 Nasza nowa ambasadorka uwielbia barwnie żyć, dlatego szybko poczuła w sobie energiczny rytm Semilac i pokochała miksowane przez nas tonacje!

Pierwsza ogólnopolska kampania marki Semilac w mediach masowych – Najlepszy kolor to trwały kolor, obejmie telewizję, kino, prasę oraz działania w digitalu. W kreacji wykorzystano nową ambasadorkę, popularną wokalistkę Margaret. Spot z jej udziałem będzie można zobaczyć w TV już od poniedziałku.

 

 

Artystka, z którą marka Semilac podjęła współpracę to perfekcjonistka pod każdym względem. Jej muzyka, koncerty i stroje są zawsze odpowiednio przemyślane i przygotowane. Dlatego Margaret od zawsze współpracuje z profesjonalistami. Do tego grona niedawno dołączył Semilac. Wysoka jakość produktów i świadczonych usług zawsze stanowiły dla nas wartości kluczowe, którymi kierujemy się w naszych działaniach – mówi Joanna Mączka, Dyrektor Marketingu marki Semilac. – Ta kampania pozwala nam budować świadomość całej kategorii – dodaje.

Spot, w którym wystąpiła wokalistka opowiada o dniu z jej życia, w którym idealnie sprawdza się lakier hybrydowy marki Semilac. Najlepszy kolor to trwały kolor, a docenić może to każda zabiegana i aktywna kobieta – jaką niewątpliwie jest Margaret. Jest ona jednak przede wszystkim wyjątkową artystką, która lubi i potrafi bawić się kolorami. W palecie Semilac jest już ponad 200 barw i dlatego Margaret może dowolnie eksperymentować ze swoimi stylizacjami manicure, inspirować zestawieniami kolorystycznymi i wyznaczać nowe trendy.

 

0

Nikt jeszcze nie skomentował.

Co o tym myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

wypełnij aby zweryfikować że jesteś człowiekiem :)