SemiBeats by Margaret

przez poniedziałek, Maj 29, 2017

18 maja w Warszawie odbyła się konferencja prasowa najnowszej kolekcji marki Semilac SemiBeats by Margaret „Wyraź siebie kolorem? Jakim typem osobowości jesteś?”. Zamiast tradycyjnego zaproszenia na konferencję do kluczowych dziennikarek i blogerek wysłano intrygujący teaser. Teaser składał się z zestawu 5 ołówków przedstawiających 5 typów osobowości, które odzwierciedlają główne kolory z kolekcji SemiBeats by Margaret. Dziennikarki potwierdzając swoją obecność na konferencji, informowały jednocześnie o swoim typie osobowości, aby na evencie przekonać się jaki kolor z nowej kolekcji jest do niego dopasowany.

Po przybyciu na miejsce eventu goście dowiadywali się, jakim kolorem z kolekcji SemiBeats by Margaret są, otrzymując stylową bransoletkę w tym samym kolorze. Biała przestrzeń Mysiej 3 została podzielona na strefy kolorystyczne odzwierciedlające główne kolory kolekcji. fot. Piętka Mieszko/AKPA

 

fot. Piętka Mieszko/AKPA

Istotnym elementem scenografii były sekcje cateringowe w kolorach lakierów stworzonych przez Margaret.

fot. Piętka Mieszko/AKPA

Goście konferencji zaproszeni zostali na wystąpienie socjolożki dr Julity Czerneckiej, która opowiedziała, jak kolory z kolekcji Margaret wpisują się w psychologię kolorów i jakie typy osobowości odzwierciedlają. Joanna Janicka opowiedziała natomiast o kolekcji oraz trendach królujących w obecnym sezonie, a Margaret – o inspiracjach i pracy nad kolekcją. Jako spersonalizowany prezent po konferencji , uczestniczki otrzymały bukiet kwiatów w kolorze ich osobowości.Konferencja spotkała się z pozytywnym odbiorem ze strony mediów, a także influencerów.
Zapraszamy do obejrzenia barwnej relacji foto:
0

Nikt jeszcze nie skomentował.

Co o tym myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

wypełnij aby zweryfikować że jesteś człowiekiem :)