Czerwony lakier Semilac – esencja kobiecości w smacznym wydaniu

przez piątek, Sierpień 25, 2017

Czerwony lakier do paznokci – hit tegorocznej jesieni!

Z każdym dniem w powietrzu wyraźniej wyczuwa się jesienny klimat. Jego najlepszym doprawieniem jest delikatnie rumieniąca się jarzębina, która powoli odbiera koronę kwiatom lata. Najwyższa pora zrobić porządek w garderobie i kolorach lakierów hybrydowych! Czerwony lakier do paznokci to absolutny must have sezonu! Nie masz? Nadrabiaj zaległości z Semilac!

Czerwony lakier Semilac – lśnij w najmodniejszym stylu!

W tym sezonie gwiazdą jest czerwony lakier Semilac! Ta klasyczna barwa od zawsze pomagała kobietom poczuć się pewniej i stosownie podkreślić swój urok. Jej niesamowita siła drzemie w nieśmiertelności – czerwony manicure jest zawsze stosowny i na czasie!

Czerwony lakier Semilac Legendary Red 063 zawiera w sobie ogrom energii, żywą tonację oraz rozpychającą się odwagę. Jeśli pomalujesz nim swoje paznokcie możesz być pewna, że Twoja obecność nie zostanie przeoczona! W związku z niespotykaną żywiołowością tej legendarnej barwy dodatki są zbędne – proponujemy klasyczny manicure, dedykowany wszystkim kobietom lubiącym błyszczeć w wielkim, wręcz gwiazdorskim stylu!

1

Nikt jeszcze nie skomentował.

Co o tym myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

wypełnij aby zweryfikować że jesteś człowiekiem :)