Blog Conference Poznań 2016

przez czwartek, Czerwiec 9, 2016

W miniony weekend 4-5 czerwca odwiedziliśmy Blog Conference w Poznaniu. W evencie wzięło udział ponad 500 blogerów z całej Polski, wystąpiło 26 prelegentów. Blogosfera huczała podczas after party na MTP w Poznaniu.

Semilac był głównym sponsorem wydarzenia powstała Semichill, w której można było złapać chwilę oddechu, napić się zdrowego soku – przywieźliśmy dla Was ponad 250 kg owoców!!!! czy też zjeść pyszną babeczkę. Zapewniliśmy mnóstwo upominków dla uczestników imprezy – połączenie lakierów klasycznych 007 i 044, koszulki, czajniczki Semilac i filiżanki. Powstała również fotobudka, która była frajdą nie tylko dla dzieci – jak wiemy zdjęcia kochają wszyscy 🙂

Nasze instruktorki z Akademii Semilac prowadziły szereg warsztatów dotyczących manicure jak i zdobień – chętnych było bardzo dużo – co możecie zobaczyć na zdjęciach. Uczestniczki zakochały się w pracach wykonanych przez Agnieszkę i Madzię, otrzymały niemałą dawkę inspiracji i wiedzy! Drugi dzień to wykonywanie manicure – nasze edukatorki zasiadły do swoich biurek i czarowały dłonie Pań – zachwytów, ochów i achów nie było końca 🙂

Jako jedna z prelegentów pojawiła się Fashionelka, która radziła jak współpracować z markami, jak przesłać dobrą i zachęcająca ofertą, jak rozpoczęła współpracę z Semilac.

Tematy prelekcji skupiały się wokół blogowania jako pracy i jego biznesowej strony. Hasłami przewodnimi były: praktyka, etyka i jakość. Podsumowując – prelegenci porywali swoim zaangażowaniem i autorytetem, który zdobyli przez lata blogowania.

Kilka słów z naszej strony jako sponsora – była to czysta przyjemność przebywać z tak pozytywnymi ludźmi, którzy wiedzą czego chcą i dążą do tego wytrwale. Staraliśmy się zadbać o ducha blogerów oraz gości,  co mamy nadzieję się udało i z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję.

Do zobaczenia!

Nikt jeszcze nie skomentował.

Co o tym myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *